City break w Barcelonie!

City break w BarcelonieMasz dość szarej i nudnej codzienności? Chcesz wyrwać się za granicę, ale nie wiesz, gdzie? Zdecyduj się na city break w Barcelonie, a przekonasz się, jak kolorowe i interesujące może być miasto!

Barcelona to miejsce jedyne w swoim rodzaju

Nie znajdziesz wielu miast w Europie, gdzie doświadczysz tak zróżnicowanej kultury, jak w Barcelonie. Dodaj do tego jeszcze ponad 4 kilometry plaży nad samym Morzem Śródziemnym w odległości krótkiego spaceru od tętniącego życiem miasta, świetną pogodę przez większą część roku, a otrzymasz opis idealnego miejsca na parodniowy urlop.

Barcelona to raj dla amatorów sztuki, architektury i… zakupów

Odwiedź Barcelonę, aby poczuć się jak jeden z wielu artystów, którzy tu przebywali i tworzyli. Jeśli jestem amatorem twórczości Picassa lub Miro z pewnością ucieszy Cię fakt, że w Barcelonie znajdziesz ich muzea oraz wiele innych miejsc poświęconych sztuce - w sumie 55 galerii sztuki i muzeów. Do wielu z nich dotrzesz z łatwością za pomocą metra – nie musisz więc jechać do Barcelony samochodem, możesz polecieć samolotem. Bilety lotnicze zarezerwujesz na www.sky4fly.net. Podczas city breaku w Barcelonie koniecznie odwiedź La Sagrada Familia, ogromną bazylikę, która jest w nieprzerwanej budowie od 130 lat i dalej nie wiadomo, kiedy zostanie ukończona.

Chwilę wytchnienia od tętniącego życiem miasta znajdziesz w Park Guell, gdzie odpoczniesz na najsłynniejszej ławce świata. A jeśli chcesz zrobić zakupy, w Barcelonie znajduje się aż 35 tysięcy sklepów, których kumulację znajdziesz na 5-kilometrowym deptaku. Możesz więc spokojnie wędrować od sklepu do sklepu i pójść na prawdziwy hiszpański shopping.

Barcelona to też piękne plaże, pyszna kuchnia i nocne życie

Gdy będziesz miał dosyć miejskiego zwiedzania, możesz się udać na jedną z piaszczystych plaż i tam odpocząć pijąc sangrię i kąpiąc się w morzu. Na plaży spróbuj śródziemnomorskich owoców morza albo odwiedź jedną z wielu fantastycznych restauracji i barów, które oferują tapas. Na amatorów konwencjonalnych potraw czeka wiele innych restauracji. Chcesz zobaczyć, jak wygląda miejskie nocne życie? W Barcelonie zaczyna się ono około 11. wieczorem i trwa do 3. nad ranem w licznych barach i klubach.

Przyleć do Barcelony i na własne oczy zobacz, jak Nowe harmonijnie łączy się ze Starym. Odpoczniesz, pozwiedzasz, wykąpiesz się w Morzu Śródziemnym, opalisz się na piaszczystej plaży, zrobisz zakupy, a to wszystko w trakcie krótkiej przerwy od codzienności.