Idealne miejsce na weekend

Weekend w SPAMałopolska to nie tylko dawna stolica Polski - Kraków, którą z pewnością warto odwiedzić. To także obszar pieszych wędrówek górskich, ale przede wszystkim miejsce, gdzie znajdują się liczne spa, w tym spa małopolska, które jest idealną formą odpoczynku na weekend i nie tylko.

Miejsce regeneracji i relaksu

Spa małopolska słynie z niezwykłej atmosfery, gdzie każdy znajdzie chwilę wytchnienia. Obsługa profesjonalnie dba o dobre samopoczucie każdego klienta, a także skutecznie wsłuchuje się w jego potrzeby. Przekraczając próg spa małopolska, przenosisz się jakby do innego świata - wchodzisz zmęczony trudami dnia, a wychodzisz wypoczęty i zregenerowany oraz w pełen sił witalnych.

Sprawdź ofertę SPA w okolicach Krakowa: https://www.radoczapark.pl/dla-rodziny/spa-wellness/centrum-spa

Oferta

Spa małopolska oferuje szereg zabiegów przeznaczonych dla różnych części ciała. W ofercie znajdują się takie zabiegi jak masaże, peelingi, zabiegi ujędrniające i stymulujące ciało. Warto również skorzystać z aromatycznych kąpieli. Bon na zabieg w spa małopolska jest idealnym prezentem dla przyjaciółki, przyszłej panny młodej oraz z okazji imienin, czy urodzin. Jest to również idealne miejsce dla pary. Romantyczne masaże, kąpiele z możliwością spożywania napojów w trakcie, to jest to co każdej parze z pewnością się przyda. Ze spa może skorzystać każdy niezależnie od wieku i płci. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy dany zabieg jest dla niego powinien pamiętać, że wszelkie obawy może wyjaśnić z obsługą spa, która chętnie odpowie na każde pytanie klienta.

Personel

Obsługa małopolskiego spa to najważniejsza jego cząstka. Personel nie tylko dba o bardzo dobre samopoczucie naszych gości, ale również doradza we wszelkich kwestiach związanych z przeprowadzanymi zabiegami. Są to osoby z dużym doświadczeniem w branży, stale podnoszące i aktualizujące swoją wiedzę podczas różnych szkoleń. Dzięki temu odwiedzający nas goście mogą być pewni, że osoby te zajmą się nimi z najwyższą starannością i wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z pobytem w spa i przeprowadzanymi zabiegami, czy technikami relaksacyjnymi.

Ocena: 5.0