Jakie materace sprawdzają się w hotelach?

Hotelowe materaceProwadząc hotel, trzeba zadbać maksymalnie o komfort oraz wygodę wszystkich gości. Od tego, czy uda im się wypocząć, często zależy ocena całego hotelu i jego renoma. Niezależnie od tego, czy hotel ma profil biznesowy, czy też raczej rodzinny, materac 140x200 znajdujący się w pokoju powinien być zawsze czysty i wygodny. Producenci oferują bardzo szeroką gamę produktów i niekiedy trudno jest zdecydować się na najlepszy model do hotelu. Na co należy zwrócić uwagę?

Jaki powinien być materac 140x200 hotelowy?

Dobry materac w takim miejscu musi spełniać kilka podstawowych kryteriów:

  • powinien być wygodny i komfortowy,
  • musi być higieniczny (umożliwiać cyrkulację powietrza),
  • zaleca się, aby był lekki, z uwagi na konieczność częstej wymiany pościeli.
  • musi być trwały, ponieważ każdego dnia korzystają z niego goście.

Zwykle właściciele hoteli wybierają materace 140x200 o średnim stopniu twardości, aby jak największa grupa gości miała możliwość odczucia maksymalnej wygody. Stopień twardości dopasowuje się bowiem do wagi ciała użytkownika i jego wzrostu. Niekiedy do łóżek dziecięcych stosuje się również materace miękkie - optymalne dla najlżejszych użytkowników.

Które modele sprawdzają się najlepiej w hotelach?

Producenci materacy, tacy jak Godre często przedstawiają hotelom specjalne oferty, jeśli te decydują się na zamówienie większej ilości produktów do swoich pokoi. Warto negocjować więc ceny, aby uzyskać najniższą z możliwych. Najczęściej hotele wybierają materace oparte na działaniu systemu kieszeniowego. Są to materace sprężynowe, jednak zbudowane zupełnie inaczej od tradycyjnych bonellowych. Przede wszystkim, producenci tacy jak godre.pl stosują w nich znacznie większe ilości sprężyn w różnych rozmiarach i o różnych stopniach twardości, aby zapewnić optymalne podparcie kręgosłupa w najważniejszych punktach. Poza tym, każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszeni, dzięki czemu jest chroniona przed uszkodzeniem, a jednocześnie może pracować całkowicie niezależnie od pozostałych.

Materace 140x200 od Godre: https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Materac-140x200-cm-do-lozka-do-spania.

Komentarze