Miasta w Europie

City break w Barcelonie!

City break w BarcelonieMasz dość szarej i nudnej codzienności? Chcesz wyrwać się za granicę, ale nie wiesz, gdzie? Zdecyduj się na city break w Barcelonie, a przekonasz się, jak kolorowe i interesujące może być miasto!

Więcej…

 

Ateny - co warto zobaczyć?

AtenyStarożytne ruiny, średniowieczne kościoły, Stadion Olimpijski, Ogrody Narodowe, a może malownicze wzgórza - stolica Grecji kusi ogromem ciekawych miejsc. Jeżeli dodamy do tego fantastyczną kuchnię i tradycyjną gościnność mamy gotowy przepis na udany wyjazd. Co warto odwiedzić?

Więcej…

   

Lwów - miasto, w którym można się zakochać

Opera lwowskaPiękny o każdej porze dnia i roku - taki jest właśnie Lwów - miasto inspiracji, zabytków i magii. Mówi się, że już za kilka lat będzie pękał w szwach od turystów przybywających z całego świata.

Więcej…

 

Miasta w Hiszpanii, które warto odwiedzić

Najpiękniejsze miasta w HiszpaniiSłoneczna Hiszpania to wyjątkowa atmosfera, piękne budowle oraz krajobrazy, które na długo pozostają w pamięci goszczących w tym kraju turystów. Hiszpania to również wspaniałe miasta, na terenie których atrakcji, cennych zabytków i pięknych budowli nie brakuje. Jakim ośrodkom miejskim warto się uważniej przyjrzeć podczas wycieczki po tym kraju? Oto 10 miast, do zwiedzenia których gorąco zachęcamy.

Więcej…

   

Miasta we Włoszech, które warto odwiedzić

Włoskie miastaWłoskie miasta mają się czym pochwalić, a wycieczki po ich terenie dla każdego mogą się stać wspaniałą przygodą. Jakimi ośrodkami miejskimi mogą nas oczarować Włochy?

Jakie atrakcje są tu szczególnie polecane przez znane biura podróży? Poniżej 10 włoskich miast, których podczas wycieczki po tym kraju nie można pominąć.

Więcej…

 

8 miejsc, które warto odwiedzić we Lwowie

LwówWybierając się do Lwowa zapoznaj się z listą kilku ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Niektóre z nich kryją tajemnice dawnych czasów, inne łączą przyjemne z pożytecznym. Sprawdź jakie zostały wytypowane.

Więcej…