Miasta w Europie

Miasta w Hiszpanii, które warto odwiedzić

Najpiękniejsze miasta w HiszpaniiSłoneczna Hiszpania to wyjątkowa atmosfera, piękne budowle oraz krajobrazy, które na długo pozostają w pamięci goszczących w tym kraju turystów. Hiszpania to również wspaniałe miasta, na terenie których atrakcji, cennych zabytków i pięknych budowli nie brakuje. Jakim ośrodkom miejskim warto się uważniej przyjrzeć podczas wycieczki po tym kraju? Oto 10 miast, do zwiedzenia których gorąco zachęcamy.

Więcej…

 

Miasta we Włoszech, które warto odwiedzić

Włoskie miastaWłoskie miasta mają się czym pochwalić, a wycieczki po ich terenie dla każdego mogą się stać wspaniałą przygodą. Jakimi ośrodkami miejskimi mogą nas oczarować Włochy?

Jakie atrakcje są tu szczególnie polecane przez znane biura podróży? Poniżej 10 włoskich miast, których podczas wycieczki po tym kraju nie można pominąć.

Więcej…

   

8 miejsc, które warto odwiedzić we Lwowie

LwówWybierając się do Lwowa zapoznaj się z listą kilku ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Niektóre z nich kryją tajemnice dawnych czasów, inne łączą przyjemne z pożytecznym. Sprawdź jakie zostały wytypowane.

Więcej…

 

Najciekawsze stolice europejskie

Stolice Europy - zabytkiCo sprawia, że niektóre stolice państw europejskich przyciągają rzesze turystów jak magnes? Które z nich cieszą się największą popularnością i są najchętniej odwiedzane, a turyści ciągle do nich powracają? Co takiego mają w sobie, że są tak kuszące i urzekające?

Więcej…

   

Wiedeń i jego atrakcje: zabytki, muzea, prater. Zwiedzanie Wiednia, czyli co warto tu zobaczyć?

WiedeńZ czym może kojarzyć się Wiedeń? Z wspaniałymi, bogatymi wnętrzami wielkich pałaców, doskonałym sernikiem, balami, podczas których rozbrzmiewają klasyczne utworu słynnych kompozytorów? Z pewnością tak. Ale Wiedeń to o wiele, wiele więcej. To klimatyczne aleje wzbudzające zachwyt miłośników architektury, w których usytuowane są elitarne kluby, to doskonałe restauracje, tłumy ludzi i mnóstwo atrakcji.

Więcej…

 

Podróż do Pragi

PragaPraga, jedno z najbardziej magicznych miejsc na świecie, sprawia, że można poczuć się jak w bajce – jest pełna zamków, królów, brukowanych ulic, zegarów z kukułką, dorożek i wielu innych cudów. Disneyland nie jest tu konkurencją, bo Praga jest prawdziwa. To miasto z bogatą historią, kulturą i sztuką: jedno z tych miejsc na świecie, które trzeba zobaczyć.

Więcej…