Szukasz miejsca na weekend majowy poza domem? Gdzie najlepiej pojechać?

DarłowoRewelacyjna propozycja dla miłośników nadmorskich klimatów i czystego powietrza.

Weekend majowy coraz bliżej i już teraz warto pomyśleć o tym, jak go zaplanować. Wybór miejsca oraz rodzaju wypoczynku, to kwestie kluczowe. Jeżeli cenisz sobie relaks jaki daje szum fal, morska bryza i wyjątkowy charakter naszego wybrzeża, spędź długi weekend nad polskim morzem.

Majówka, gdzie jechać?

Myślisz nad wyjątkowym wypadem, który pomoże Ci się oderwać od codziennego pędu życia i naładować baterie na kolejne tygodnie? Sprawdź ofertę stylowych apartamentów Wicie Residence na: https://www.wicieresidence.pl/. Zafunduj sobie odrobinę luksusu i zadbaj o to, by poczuć się wyjątkowo. Zabierz ze sobą drugą połówkę, może nawet przyjaciół lub dzieci i wynajmijcie apartament dla 4 osób z jacuzzi na tarasie. Spędźcie ten czas delektując się swoim towarzystwem i korzystając z uroków Darłowa.

Wicie Residence zapewnia bezpłatny parking, internet bezprzewodowy, ogrzewanie podłogowe, doskonale wyposażenie pokoi oraz śniadania dostarczone na konkretną godzinę, pod same drzwi.

Co robić w Darłowie?

Świetnym momentem na rozpoczęcie sezonu nad morzem, jest majówka. Atrakcje dostępne w tych rejonach pozwolą spędzić czas aktywnie nawet jeśli pogoda nie będzie jeszcze sprzyjać plażowaniu.

Wśród obowiązkowych punktów znajdziecie:

  • Zamek Książąt Pomorskich - gotycka budowla dla fanów historii. Można min. zobaczyć jak wyglądała sala tortur oraz lochy.
  • Starówka i Rynek - zachowany średniowieczny układ uliczek, z urokliwymi zaułkami i niebanalnymi kamienicami.
  • Rejsy kutrem rybackim - to świetna rozrywka zarówno dla fanów wędkowania, jak i dzieci.
  • Tramwaje wodne - poruszające się na trasie między Darłowem, a Darłówkiem.
  • Dla najmłodszych: Park Linowy "Nad Bałtykiem", Aquapark Balticlandia, Lunapark Krasnal.

W najbliższej okolicy można także udać się do Magicznej Doliny Charlotty, gdzie znajduje się park linowy, stadnina koni, fokarium, zagroda dzikich zwierząt, wioska mongolska, czy leśny amfiteatr muzyczny. Duzi i mali chłopcy fascynujący się tematyką wojskową koniecznie powinni udać się do muzeum Fort Marian.

Już wkrótce majówka. Darłowo to świetna lokalizacja na to, by spędzić ten długi weekend na wypoczynku i budowaniu relacji z bliskimi.

Komentarze