Wakacje, Wczasy

Wakacje z dzieckiem w Grecji - gdzie pojechać?

Wakacje z dzieckiem w GrecjiGrecja jest obecnie jednym z najpopularniejszych państw do których Polacy wyjeżdżają na wakacje. Kraj ten oferuje bardzo elastyczne warunki wypoczynku oraz dużą różnorodność miejsc wypoczynkowych. To sprawia, że jest bardzo dobrym pomysłem na wakacje z dziećmi. Które miejsca będą najbardziej przyjazne wypoczynkowi z naszą pociechą?

Więcej…

   

Swap housing - zamiana domów na wakacje

Swap housingW obecnych czasach istnienia tak wielu możliwości podróżowania dzięki internetowi nie dziwi poszukiwanie coraz to nowszych sposobów na tanie wakacje.

Jednym z nich staje się coraz popularniejsza wymiana domów - swap housing. Na czym polega? Jakie są jej zalety, a jakie ze sobą niesie zagrożenia?

Więcej…

   

Najbardziej egzotyczne miejsca na wakacje - top 7 propozycji na wakacje na plaży

Kuba - egzotyczne miejsca na wakacjeMyśląc o egzotycznych wakacjach wyobrażamy sobie często długie godziny relaksu w promieniach słońca, na pięknych, piaszczystych plażach. Marzenie to z pewnością się spełni jeżeli wybierzemy się na urlop do dalekich krajów.

Egzotyczny wyjazd może okazać się przygodą naszego życia, a poznanie innych kultur będzie źródłem niezwykłych doświadczeń.

Więcej…