Wakacje, Wczasy

Najbardziej egzotyczne miejsca na wakacje - top 7 propozycji na wakacje na plaży

Kuba - egzotyczne miejsca na wakacjeMyśląc o egzotycznych wakacjach wyobrażamy sobie często długie godziny relaksu w promieniach słońca, na pięknych, piaszczystych plażach. Marzenie to z pewnością się spełni jeżeli wybierzemy się na urlop do dalekich krajów.

Egzotyczny wyjazd może okazać się przygodą naszego życia, a poznanie innych kultur będzie źródłem niezwykłych doświadczeń.

Więcej…

   

Wakacje z dzieckiem w Grecji - gdzie pojechać?

Wakacje z dzieckiem w GrecjiGrecja jest obecnie jednym z najpopularniejszych państw do których Polacy wyjeżdżają na wakacje. Kraj ten oferuje bardzo elastyczne warunki wypoczynku oraz dużą różnorodność miejsc wypoczynkowych. To sprawia, że jest bardzo dobrym pomysłem na wakacje z dziećmi. Które miejsca będą najbardziej przyjazne wypoczynkowi z naszą pociechą?

Więcej…

   

Wybierasz się do Turcji? O tym musisz pamiętać!

Turcja - InstanbułPołożona na granicy dwóch światów Turcja fascynuje swą różnorodnością oraz kontrastami. O czym powinni pamiętać turyści, którzy planują odwiedzić ten kraj w najbliższym czasie?

Specyfika Turcji wynika z jej położenia. Powszechnie uznawana jest za państwo europejskie, choć zaledwie 3 proc. ogólnej powierzchni tego kraju faktycznie leży na terenie Europy.

Więcej…