Władysławowo na romantyczny weekend spa nad morzem

Weekend spa nad morzemMarzą Wam się wspólne spacery brzegiem Bałtyku, relaks w spa i niezapomniane chwile we dwoje, którym doda romantyzmu luksusowy apartament z widokiem na morze? We Władysławowie nie będą one oklepanym scenariuszem wyjazdu, ale wyjątkowym doświadczeniem. Wszystko dzięki urokowi miasta i ponadprzeciętnej ofercie hotelowej.

Spokojnie lub z dawką adrenaliny, nad plaży i w mieście, na Bałtyku i ponad nim - we Władysławowie jest wiele sposobów na to, aby spędzić weekend spa nad morzem w niebanalny sposób. Dajcie się zainspirować!

Nad morzem

Podczas wyjazdu we dwoje szczególnego romantyzmu nabierze wspólne zakończenie dnia na plaży z kieliszkiem szampana w dłoni lub oglądanie wschodu słońca o letnim poranku. Warto się także wybrać na spacer jesienno-zimową porą, gdy plaża pustoszeje, morze grzmi i oblewa piasek spienionymi falami. Najważniejsze, to zaplanować ten czas nietuzinkowo. Latem opuśćcie zatem luksusowy apartament z widokiem na morze, aby spędzić całą noc na plaży lub zatańczyć o zachodzie słońca.

Na pokładzie statku

A gdyby tak spojrzeć na Bałtyk z mniej typowej perspektywy? W sezonie letnim we Władysławowie są organizowane rejsy widokowe po Morzu Bałtyckim. Wtulcie się w siebie i cieszcie się widokiem na bezkresną taflę wody z jednej strony i panoramę miasta z drugiej. Jeśli natomiast jesteście zwolennikami mocnych wrażeń, koniecznie udajcie się na przejażdżkę łodzią motorową typu RIB. Emocje sięgną w jej czasie zenitu, a wy uświadomicie sobie, jak dobrze jest poczuć się bezpiecznie przy ukochanej osobie. Hotel we Władysławowie położony w pobliżu plaży i portu pozwoli Wam w nieograniczony sposób korzystać z nadmorskich atrakcji.

Na tarasie widokowym

Niedaleko portu, na końcu nabrzeża znajduje się także nieduża latarnia morska. Weekend spa nad morzem nie powinien minąć bez odwiedzin w tym miejscu, szczególnie zimą. Huczące fale rozbijające się o brzeg i śnieżno-lodowa sceneria są tam źródłem niezapomnianych doznań.

Na nieco inny widok można liczyć z tarasu widokowego na wieży Domu Rybaka. Ten dawny hotel dla rybaków stanowi dziś siedzibę ratusza i urzędów, ale jego wieża jest otwarta dla turystów. Z jej szczytu rozciąga się widok na Władysławowo, wesołe miasteczko, port i oczywiście ciągnącą się po horyzont błękitną taflę Bałtyku.

W Spa

Spa jest wymarzonym zwieńczeniem aktywności w ciągu dnia. Jego wpływ na organizm i samopoczucie jest nieoceniony, nie mniejszą rolę odgrywa ono jednak we wzmacnianiu relacji między partnerami. Kąpiel w jacuzzi czy wspólne chwile w saunie stwarzają warunki ku temu, by poświęcić czas wyłącznie sobie, nie rozpraszając się płynącymi z zewnątrz bodźcami. Poczucie intymności podczas wypoczynku we dwoje zapewnia Resort Gwiazda Morza swoją ofertą Weekend w Spa nad morzem. W strefie Private Spa będziecie się cieszyć wyłącznie swoim towarzystwem w trakcie wyjątkowych ceremonii pielęgnacyjnych i rytuałów relaksacyjnych. Z kolei po zabiegach spokojny wypoczynek przyniesie wam luksusowy apartament z widokiem na morze.

Weekend spa nad morzem

W chmurach

We Władysławowie możecie sobie pozwolić także na odrobinę szaleństwa. Tuż miastem, w kierunku Jastrzębiej Góry ciągnie się malowniczy klif. Turyści najczęściej obierają go za cel spacerów, ale jest on również idealnym miejscem do startów paralotnią. Jeśli nigdy nie próbowaliście w ten sposób wznieść się ponad ziemią, to wasz romantyczny weekend w spa nad morzem będzie ku temu świetną okazją. Wystarczy wykupić lot tandemowy z instruktorem i wzlecieć ku chmurom. Bałtyk widziany z tej perspektywy zrobi na Was oszałamiające wrażenie, a cały pobyt na długo zostanie w waszej pamięci dzięki tej nietuzinkowej atrakcji i wielu innym wyjątkowym doświadczeniom.