Poradnik turysty

Jak przygotować się na podróż do Egiptu i co zabrać?

EgiptPodróż do Egiptu to marznie wielu osób. Nie ma w tym nic dziwnego - jest to egzotyczne państwo, gdzie można nie tylko wypocząć, ale również zwiedzić wiele interesujących miejsc. Plusem są również korzystne ceny. Pobyt w wysokiej klasy kurorcie wcale nie musi kosztować majątku. Należy również podkreślić, że wakacje zorganizowane przez biuro podróży są w pełni bezpieczne. Turyści mogą liczyć na profesjonalną opiekę, dzięki czemu urlop będzie beztroski i odprężający. Egipt przygotowania do podróży warto rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszystko po to, aby wyjazd był w stu procentach udany.

Więcej…

 

Wybierasz się do Turcji? O tym musisz pamiętać!

Turcja - InstanbułPołożona na granicy dwóch światów Turcja fascynuje swą różnorodnością oraz kontrastami. O czym powinni pamiętać turyści, którzy planują odwiedzić ten kraj w najbliższym czasie?

Więcej…

   

Co należy zabrać ze sobą na podróż do Hiszpanii?

Podróż do HiszpaniiSłowem wstępu, czyli last minute. Często zdarza się tak, że nie jesteśmy w stanie - lub nie możemy wcześniej zaplanować swojego urlopu, czy też po prostu czasu wolnego i decydujemy się na tak zwaną wycieczkę "last minute". Oznacza to ni mniej, ni więcej, a to, że udajemy się biura podróży i kupujemy wycieczkę zaledwie kilka dni przed wylotem do naszego miejsca docelowego.

Więcej…

 

Autokar autokarowi nierówny - kategoryzacja autobusów wycieczkowych

AutokarKomfort podróży zależny jest od wielu czynników, m.in. od tego, czy w autokarze zamontowane są wygodne siedzenia, czy pozostawiono wystarczająco dużo miejsca na nogi pasażerów, czy fotele się rozkładają i rozsuwają itp.

Więcej…