Świat

Ciekawe i piękne miejsca do odwiedzenia w Azji

AzjaAzja jest jednym z najbardziej fascynujących i ekscytujących kontynentów na świecie. Jest to kontynent, który oferuje wiele pięknych miejsc do odwiedzenia. Można tu zobaczyć wszystko, od starożytnych zabytków do nowoczesnych miast, a także odwiedzić wspaniałe plaże i góry.

Więcej…

 

Korea Południowa - fakty, ciekawostki, zwyczaje

Korea PołudniowaKorea Południowa jest bardzo ciekawym krajem, którego kultura znacząco różni się od kultury Europy czy Ameryki. Dotyczy to stylu życia, przepisów, prawa i zwyczajów. Co warto wiedzieć o Korei Południowej?

Więcej…

   

Atrakcje Tunezji - Carthage, Sidi Bou Said, Medyna, Djerba, Sousse i inne

TunezjaTunezja to kraj pełen piękna i historii. Znajdziemy tam wiele pięknych miejsc takich jak wspaniałe plaże, ale także piękne zabytki, wspaniałe parki i wiele innych atrakcji turystycznych. Oto dziesięć najpiękniejszych miejsc w Tunezji, które warto odwiedzić.

Więcej…

 

Wycieczka na Bliski Wschód - co warto wiedzieć przed wyjazdem

Pustynia na Bliskim WschodzieMarzy Ci się egzotyczna wycieczka na Bliski Wschód, ale nie wiesz, co Cię tam czeka? Jesteś niepewny, co do zwyczajów, kultury i języka? Nie martw się! Kraje arabskie nie są tak wymagające, jak mogłoby się wydawać. Dowiedz się, jak wygląda Bliski Wschód "od kuchni" oraz co robić, a czego unikać, aby przeżyć przygodę jak z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy.

Więcej…