Świat

Region Morza Śródziemnego i jego turystyczne walory

Region Morza ŚródziemnegoRegion Morza Śródziemnego jest jedną z tych części świata, na terenie których masowa turystyka zaczęła się rozwijać dość wcześnie. Nad Morzem Śródziemnym czeka zatem wiele modnych kąpielisk i kurortów, do których polscy turyści od lat zaglądają bardzo chętnie.

Więcej…

 

Tajlandia dla sportowców - sztuki walki: muaythai i krabi-krabong

Artykuł sponsorowany

Tajlandia dla sportowcówTajlandia jest jednym z państw, które wielce przysłużyły się rozwojowi sztuk walki na świecie. Z artykułu dowiesz się, dlaczego dla mieszkańców tego kraju są one czymś więcej, niż tylko fizyczną aktywnością.

Więcej…

   

Odkryj Malediwy: Raj na Ziemi

MalediwyMalediwy to miejsce, które przyciąga swoją egzotyką, nieskazitelnym pięknem i obietnicą absolutnego relaksu. Położony w sercu Oceanu Indyjskiego archipelag składa się z ponad tysiąca wysp, z których każda wydaje się być idealną scenerią do osobistej bajki. Zanurzmy się w kompletnym przewodniku po tym tropikalnym raju, by odkryć najpiękniejsze wyspy, dowiedzieć się, jak dotrzeć do tego rajskiego zakątka i jak najlepiej poruszać się między atolami.

Więcej…

 

Wycieczki do Japonii - przeżyj przygodę swojego życia!

Wycieczka do JaponiiPodróżowanie dla wielu osób jest pasją pozwalającą oderwać się od rzeczywistości. Zanurzenie w obcej kulturze, poznanie stylu życia ludzi funkcjonujących w zupełnie innych realiach, kosztowanie nowych potraw i produktów, których nie sposób znaleźć na półkach w polskich sklepach i podziwianie majestatycznej natury, która w każdym rejonie świata odkrywa inne oblicze, są niezwykle cennymi doświadczeniami kształtującymi charakter i poszerzającymi horyzonty.

Więcej…