Polska

Mielno bez tajemnic. Co zobaczyć i gdzie nocować?

MielnoMielno to jeden z nadmorskich kurortów leżący w województwie zachodniopomorskim. Największą zaletą miasta jest położenie pomiędzy Morzem Bałtyckim a Jeziorem Jamno, co daje turystom podwójną możliwość odpoczynku i relaksu nad wodą.

Więcej…

   

Domek w górach - kiedy warto wynająć?

TatryJest w górskim krajobrazie i klimacie coś magicznego, przyciągającego. Każdy z górskich regionów rok rocznie przyciąga tysiące turystów swoją wyjątkową atmosferą. Jest to niezwykle pozytywna i aktywna forma spędzania wolnego czasu. Pozwala ona uciec od ciągłej bieganiny, codziennego stresu i obowiązków. W górach możemy zapomnieć o problemach współczesnego świata i przenieść się w świat natury, poczuć się bliżej niej.

Więcej…

   

Jak ciekawie spędzić czas w Krakowie?

KrakówKraków to nie tylko zabytki architektoniczne i legendy o Smoku Wawelskim, lecz także wiele miejsc nastawionych na... czystą rozrywkę. Rzuć okiem na propozycje nietypowych krakowskich atrakcji, które pozwolą Ci ciekawie spędzić czas i poznać nieco inne, bardziej nowoczesne oblicze tego miasta!

Więcej…

   

Polskie plaże są piękne czyli zalety wypoczynku nad morzem bałtyckim

PobierowoWyjątkowy klimat i niezwykła uroda polskich plaż przyciąga co roku nad Bałtyk rzesze turystów (nie tylko z Polski!). Wybrzeże to niezmiennie ulubiony kierunek wakacyjnych wyjazdów naszych rodaków. Coraz częściej odwiedzamy polskie plaże również poza sezonem, podczas długich weekendów wiosną oraz jesienią. Za co kochamy Morze Bałtyckie? Jakie konkretnie destynacje wybieramy i jak powinien wyglądać idealny domek nad morzem?

Więcej…

   

Atrakcje kulturalne w Warszawie, których nie możesz przegapić

WarszawaTętniąca życiem Warszawa zachwyca bogactwem wydarzeń kulturalnych. Koncerty, wystawy, pokazy filmowe oraz festiwale przyciągają spragnionych wrażeń turystów z całego kraju, a nawet naszych najbliższych sąsiadów ze wschodu oraz zachodu. Zapoznaj się z kalendarzem kulturalnym stolicy Mazowsza, wybierz najciekawsze atrakcje dla siebie lub rodziny i ciesz się wakacjami pełnymi rozrywki.

Więcej…