Polska

Jakie atrakcje zapewniają imprezy integracyjne nad morzem?

Imprezy integracyjneOrganizacja wyjazdu integracyjnego dla pracowników nie musi być wyzwaniem. Coraz więcej obiektów hotelowych i pensjonatów nadmorskich ma w swojej ofercie atrakcje dla zorganizowanych grup z jednej firmy. Poza samym pobytem w malowniczej scenerii ważne są też atrakcje, z których każdy z pracowników może skorzystać. Przyjrzyj się im i na tej podstawie wybierz najlepszy hotel na wyjazd integracyjny!

Więcej…

 

Kaszubski Park Krajobrazowy

Kaszubski Park KrajobrazowyKaszuby to region Polski, który wciąż może zaskakiwać i zjednywać sobie nowych miłośników. To teren bogaty w jeziora, ale również pagórkowaty, dzięki czemu oferuje naprawdę piękne krajobrazy. Wyróżnia się także kulturą i lokalnymi tradycjami. Warto więc brać ten region pod uwagę, szukając miejsca na urlop. Co oferuje nam Kaszubski Park Krajobrazowy?

Więcej…

   

Jura Krakowsko-Częstochowska - Top10 miejsc, które warto zobaczyć (subiektywnie)

Jura Krakowsko-CzęstochowskaWyżyna Krakowsko-Częstochowska to rozległa kraina, na terenie której atrakcje turystyczne czekają na nas na każdym kroku. Jura to piękne widoki, malownicze skałki i piękne jaskinie. To również ruiny potężnych zamków, które wszyscy doskonale znamy jako Orle Gniazda.

Co koniecznie trzeba zobaczyć na Jurze?

Więcej…

 

Pierwszy raz w Tatrach? Sprawdź najlepsze atrakcje w Zakopanem i okolicach

Atrakcje ZakopaneNigdy nie jest za późno, aby po raz pierwszy w życiu pojechać w Tatry. Jeśli nigdy wcześniej nie było Ci po drodze z tym regionem naszego kraju, to warto właśnie teraz nadrobić zaległości. A jest co nadrabiać, ponieważ już samo Zakopane oferuje tak wiele godnych zobaczenia miejsc, że naprawdę nie da się w tym mieście nudzić. Aby ułatwić Ci ułożenie sobie planu zwiedzania przygotowaliśmy artykuł, w którym wymieniamy najlepsze atrakcje w Zakopanem i bezpośrednich okolicach. Korzystaj, sprawdź i… wracaj co roku.

Więcej…