Polska

Szukasz miejsca na weekend majowy poza domem? Gdzie najlepiej pojechać?

DarłowoRewelacyjna propozycja dla miłośników nadmorskich klimatów i czystego powietrza.

Więcej…

   

Bory Tucholskie: moc atrakcji dla każdego

Bory TucholskieChoć Bory Tucholskie kojarzone są przede wszystkim z bogatym światem fauny i flory, nie tylko przyrodnicy będą mogli tu spędzić wolny czas w przyjemny sposób. Ta zielona kraina może oczarować każdego, a liczne atrakcje nikomu nie pozwolą na nudę.

Więcej…

   

Najcenniejsze zabytki w Warszawie, które warto zobaczyć

Zabytki w WarszawieWarszawa to miasto tętniące życiem. Stolica Polski jest ścisłym centrum wydarzeń zarówno politycznych, gospodarczych, jak i kulturalnych. Na terenie miasta znajduje się wiele atrakcyjnych pod względem turystycznym miejsc. Zabytki Warszawy są znane i cenione na całym świecie.

Więcej…

   

Polskie plaże są piękne czyli zalety wypoczynku nad morzem bałtyckim

PobierowoWyjątkowy klimat i niezwykła uroda polskich plaż przyciąga co roku nad Bałtyk rzesze turystów (nie tylko z Polski!). Wybrzeże to niezmiennie ulubiony kierunek wakacyjnych wyjazdów naszych rodaków. Coraz częściej odwiedzamy polskie plaże również poza sezonem, podczas długich weekendów wiosną oraz jesienią. Za co kochamy Morze Bałtyckie? Jakie konkretnie destynacje wybieramy i jak powinien wyglądać idealny domek nad morzem?

Więcej…

   

Weekend w Poznaniu - co warto zobaczyć?

Weekend w PoznaniuLato to okres urlopów. Ten czas warto poświęcić nie tylko na zagraniczne wyjazdy czy wizyty nad morzem, ale także na poznanie polskich miast. Tym bardziej, że ze względu na sezon wakacyjny i urlopowy, można spodziewać się w nich mniejszych tłumów. Jedną z najciekawszych rodzimych metropolii jest stolica Wielkopolski, czyli Poznań. Co warto zobaczyć nad Wartą i jakich atrakcji można spodziewać się w okolicy?

Więcej…