Blog turystyczny

Wycieczki po Alghero i Sardynii - jest w czym wybierać!

SardyniaAlghero to jedno z najchętniej odwiedzanych miast na Sardynii. Nazywane "małą Barceloną" (przez wiele lat rządzili nim Katalończycy) zachwyca architekturą, fantastycznym położeniem, intrygującą historią i przyjaznym klimatem. Nic dziwnego, że wycieczki po Alghero i okolicach cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób odwiedzających Sardynię, zwłaszcza po raz pierwszy. Wybierasz się na tę piękną włoską wyspę? Szukasz inspiracji? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie wycieczki warto sobie zaplanować.

Więcej…

   

Najważniejsze stolice Europy. Z czego słyną i dlaczego warto się do nich wybrać?

LizbonaEuropa jest kolebką niezwykłej, ukształtowanej przez wieki kultury. Pod względem turystycznym wydaje się niezwykle atrakcyjna, ponieważ poszczególne kraje bardzo się od siebie różnią - architekturą, atrakcjami, zwyczajami i stylem życia mieszkańców. Doświadczysz tego na własnej skórze, odwiedzając najważniejsze stolice państw Starego Kontynentu - od Lizbony, aż po Moskwę.

Więcej…

   

Ranking butów trekkingowych - poznaj 3 najlepsze męskie modele ostatniego sezonu!

Modne buty trekkingoweOdpowiedni dobór obuwia jest bardzo istotny dla wszelkiego rodzaju pieszych wycieczek. Dlatego też warto zapoznać się z rankingiem butów trekkingowych, które znacznie mogą zwiększyć komfort nie tylko podczas długich wypraw. Spora liczba osób poszukujących podpowiedzi w internecie oczekuje artykułów typu: buty trekkingowe ranking. To bardzo często dobra metoda na znalezienie najlepszego modelu dla siebie. Pora więc zapoznać się z rankingiem, w którym sklasyfikowane są buty trekkingowe.

Więcej…