Blog turystyczny

Na Kasprowy w trójwymiarze

Aplikacja mobilnaMagiczną moc gór najlepiej jest poczuć na własnej skórze - delikatny podmuch wiatru, satysfakcjonujące zmęczenie wędrówką, ciepłe promienie słońca czy nawet puszysty śnieg, który jeszcze bardziej wzmaga niezmąconą niczym, górską ciszę. A gdyby tak choć na chwilę przenieść się w góry bez wychodzenia z domu? Obejrzeć górskie szczyty w ich rzeczywistym kształcie, zobaczyć przebieg szlaków, trasy i wyciągi narciarskie oraz schroniska. Taką możliwość daje trójwymiarowa mapa okolic Kasprowego Wierchu stworzona we współpracy Polskich Kolei Linowych z firmą Amistad.

Więcej…

   

Jak wybrać najtańszy nocleg w Zakopanem? Kilka sprawdzonych porad

Noclegi - ZakopaneSzukasz taniego pokoju w stolicy Tatr i nie wiesz od czego zacząć? Stron rezerwacyjnych jest mnóstwo, najtańszych ofert jeszcze więcej, a ty nie wiesz kto mówi prawdę?

Poznaj kilka przetestowanych porad dotyczących rezerwacji naprawdę taniego noclegu w Zakopanem.

Więcej…

   

Jakie jedzenie warto przywieźć z wycieczki z Włoch?

Włoskie potrawyWłochy to piękny kraj, pełen zabytków, niezwykłej sztuki i kultury, dlatego Polacy coraz chętniej go odwiedzają. Spędzają tam nie tylko wakacje, ale także podróżują na święta. Wybierając się na Półwysep Apeniński, warto zainteresować się również tamtejszymi produktami, które często są niedostępne w innych częściach świata. Zobacz, co warto kupić w czasie pobytu we Włoszech.

Więcej…

   

Jak zorganizować podróż dla nowożeńców?

Podróż dla nowożeńcówCzęsto wielomiesięczne przygotowania do ślubu bywają niezwykle stresujące i angażujące. Kiedy emocje opadną, po zaślubinach i przyjęciu weselnym czas na relaks i romantyczne chwile. Podróż poślubna ma być ekscytująca, odprężająca i pozwalająca cieszyć się sobą.

Więcej…

   

Jak stworzyć wyjątkowe ulotki dla biur podróży?

Ulotka dla biura podróżyCzy opłaca się inwestować w ulotki dla biur podróży (i dlaczego tak)? Jak zaprojektować ulotki, które zachwycą klientów i będą powodem do wyruszenia na przygodę właśnie z Twoim biurem turystycznym?

Poniżej znajdziesz mały przewodnik po projektowaniu kreatywnych ulotek turystycznych.

Więcej…