Blog turystyczny

Jak wybrać biuro podróży?

Podróże i RejsyStyczeń to miesiąc, w którym strony internetowe biur podróży zaczynają zapełniać się pierwszymi ofertami First Minute na wakacje. To moment, w którym możemy "wyhaczyć" idealne tanie wakacje w wymarzonym miejscu. Hitem 2018 i 2019 roku okazuje się możliwość spędzenia wyjątkowych wakacji na statku i romantycznego rejsu po bezkresnych wodach oceanu lub morza, w różnych zakątkach całego świata. Karaiby, Tajlandia, Grecja, Chorwacja nie stanowią tutaj żadnego problemu - rezerwujesz miejsce, kupujesz bilet i gotowe, możesz spokojnie czekać na termin wyjazdu. Aby cała wycieczka mogła się jednak udać, każdy szczegół odpowiadał oczekiwaniom a Ty mógłbyś czuć się komfortowo i bezpiecznie, musisz wybrać odpowiednie biuro podróży. Jak to zrobić i na co zwrócić uwagę? Przeczytaj nasz poradnik!

Więcej…

   

Jakie wybrać buty trekkingowe męskie w góry?

Buty trekkingoweWędrówki po górach to znakomity sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Bez względu na to, czy lubimy spacerować po szlaku, czy preferujemy raczej bardziej zaawansowaną wspinaczkę, powinniśmy mieć świadomość tego, jak duże znaczenie ma w górach odpowiedni ubiór i obuwie. Tylko dzięki profesjonalnemu wyposażeniu będziemy w stanie poradzić sobie nawet w zmiennych i niesprzyjających warunkach. Aby móc więc w pełni cieszyć się górskim trekkingiem, musimy zadbać o wybór odpowiedniego obuwia trekkingowego.

Więcej…

   

Mazury - kraina dla żeglarzy

MazuryMazury leżą we wschodnio-północnej Polsce. Są nazywane Krainą Tysiąca jezior i znane każdemu żeglarzowi w Polsce. Miejsce sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i żegludze. Żeglowanie na Mazurach cieszy się dużą popularnością. Zainteresowania nie tracą także mazurskie miejscowości: Giżycko, Mikołajki, Węgorzewo, Ruciane-Nida.

Więcej…

   

Jak stworzyć wyjątkowe ulotki dla biur podróży?

Ulotka dla biura podróżyCzy opłaca się inwestować w ulotki dla biur podróży (i dlaczego tak)? Jak zaprojektować ulotki, które zachwycą klientów i będą powodem do wyruszenia na przygodę właśnie z Twoim biurem turystycznym?

Poniżej znajdziesz mały przewodnik po projektowaniu kreatywnych ulotek turystycznych.

Więcej…

   

Popularne kierunki podróży w 2018 roku

IslandiaKtóre kierunki podróży będą cieszyć się największą popularnością w najbliższych miesiącach? Zobacz nasze propozycje i zdjęcia!

Więcej…