Blog turystyczny

Jak zaplanować pobyt w SPA?

Akcesoria do zabiegów SPARelaksacyjny pobyt w SPA należy do marzeń większości z nas. Któż by nie chciał zagłębić się bez reszty w aurze beztroskiego odpoczynku, który przeniesie nas w magiczny świat, jakże inny od monotonii codzienności. Niejednokrotnie jednak nie mamy pomysłu na to, jak zaplanować wizytę. Angażujemy nasz czas i niemałe środki finansowe, ale często popełniane błędy mogą zniweczyć plany na spędzenie kilku dni w oderwaniu od obowiązków i trosk. Zastanówmy się więc przez chwilę nad wyborem hotelu SPA i organizacją wyjazdu, który z pewnością zapewni odpowiedni relaks i prawdziwy wypoczynek.

Więcej…

   

14 porad: Jak nie dać się okraść na wakacjach? Poradnik bezpieczeństwa

Bezpieczne wakacjeOkres wakacji kojarzy nam się z błogim lenistwem, relaksem, wygrzewaniem się na plaży i zwiedzaniem pięknych miejsc. Wakacyjna beztroska i brak ostrożności może jednak sprawić, że padniemy ofiarą kradzieży. Turyści bardzo często zapominają o bezpieczeństwie, zwłaszcza w podróży do krajów Europy Zachodniej. Wydają się być one bardziej bezpieczne i cywilizowane niż egzotyczne regiony Azji czy Afryki. Jak uchronić się przed kradzieżą i spędzić urlop w przyjemnej atmosferze? Przestrzegaj 14 prostych zasad!

Więcej…

   

Hej, przygodo! Jak bezpiecznie wypoczywać?

Bezpieczny wypoczynekWakacje to okres beztroski, szaleństw i dalekich wypraw. O ile najważniejszy jest wtedy wypoczynek, o tyle nie będzie on możliwy bez zapewnienia sobie przede wszystkim bezpieczeństwa. Zanim więc postawimy pierwszy krok na egzotycznej plaży lub rozpoczniemy górskie wędrówki, upewnijmy się, że zadbaliśmy o pełną ochronę dla siebie i dla całej naszej rodziny. Tak, by bezpiecznie wypoczywać w każdym miejscu na świecie.

Więcej…

   

Wakacyjny wyjazd w góry, zaskocz swoich bliskich!

Artykuł sponsorowany

Wakacyjny wyjazd w góryDla wielu osób wakacje w górach kojarzą się głównie z Tatrami. Tymczasem polskie góry to nie tylko Giewont, Kasprowy Wierch czy Rysy. Mamy naprawdę sporo innych górskich szlaków i krajobrazów, które z pewnością warto zobaczyć.

Zaskocz swoich bliskich i urlop z rodziną spędź w Beskidzie Sądeckim.

Więcej…

   

Najważniejsze stolice Europy. Z czego słyną i dlaczego warto się do nich wybrać?

LizbonaEuropa jest kolebką niezwykłej, ukształtowanej przez wieki kultury. Pod względem turystycznym wydaje się niezwykle atrakcyjna, ponieważ poszczególne kraje bardzo się od siebie różnią - architekturą, atrakcjami, zwyczajami i stylem życia mieszkańców. Doświadczysz tego na własnej skórze, odwiedzając najważniejsze stolice państw Starego Kontynentu - od Lizbony, aż po Moskwę.

Więcej…